Haber Detayı
06 Ağustos 2019 - Salı 10:22 Bu haber 1872 kez okundu
 
Allar Başkanla, 5 yılda 60 km..
"Gerede'de başlayan kilitli parke, tretuvar ve kaldırım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. "
YAŞAM Haberi
Allar Başkanla, 5 yılda 60 km..

Gerede'de başlayan kilitli parke, tretuvar ve kaldırım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. İlçenin birçok noktasında ihtiyaç duyulan yerlerde tamamlanan kaldırım çalışmalarında, Eski Hükümet Sokak, Haznedar Sokaktaki çalışmalar tamamlanarak halkın hizmetine sunuldu.

Yukarı Tekke Camii civarındaki Veziroğlu Sokak ile Hasbeyler Sokak arasındaki bağlantı yoluna yürüme merdiveni yapılmaya başlandı. Aynı zamanda bozulan yolların çalışmalarına başlayan ekipler yol ve kaldırım çalışmalarının büyük kısmını tamamlıyor.

Kaldırım çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Mustafa Allar yaptığı açıklamada; “Göreve geldiğim günden bu yana ilçemiz mahallelerini, gerek meclis üyelerim, gerek birim amirlerim, gerekse muhtarlarımızla birlikte sokak sokak dolaşarak talepler doğrultusunda, ihtiyaç duyulan mevkilerde hızlı bir şekilde yol ve kaldırım çalışmalarını gerçekleştiriyoruz” sözlerine yer verdi.

Ayrıca verilen diğer bilgilere göre; Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın görev yaptığı 5 yılda yaklaşık 60 km sıcak asfalt ve 20 km kilitli parke döşeme çalışmasının yapıldığı belirtildi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı