Haber Detayı
08 Nisan 2019 - Pazartesi 10:01 Bu haber 4370 kez okundu
 
Başkan, mazbatasını aldı
"Cuma günü mazbatasını alan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, “Bu mazbata Gerede halkının emanetidir. Sorumluluğumuzun bilincinde olarak inşallah önümüzdeki beş yılı belediye meclis üyelerimizle birlikte Gerede’mize hizmet ve yatırımlara dönüştüreceğiz," diye konuştu."
SİYASET Haberi
Başkan, mazbatasını aldı

Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonucu mazbata almaya hak kazanan belediye başkanı, meclis üyeleri ve İGM üyeleri mazbatalarını Gerede Adliyesi’nde teslim aldı.

Ak Parti’de mazbata alanlar arasında Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Ak Parti meclis üyeleri Yılmaz Turçin, Cihan Saraç, Bahri Esen, Lütfullah Yıldız, Uğur Kutlugün, Ergün Çakır, Elven Çelik, A.Hamdi Coşkunyürek ve Şeyma Bozkurt, İGM üyesi A.Kemal Atay ve Üzeyir Ercivan yer aldı.

Cuma günü mazbatasını teslim aldıktan sonra bir açıklama yapan Başkan Allar, “Öncelikle Gerede halkına şükranlarımı sunuyorum. Bu mazbata Gerede halkının emanetidir. Sorumluluğumuzun bilincinde olarak inşallah önümüzdeki beş yılı Belediye Meclis Üyelerimizle birlikte Gerede’mize hizmet ve yatırımlara dönüştüreceğiz. Hakkı, hukuku, adaleti birinci derecede gözetmeye gayret ettik. Halkımıza en iyi hizmeti yapmak için de elimizden geleni yaptık. Bu beş yılda yaptıklarımızı zaman zaman size anlattım. Bu süreçte bizlerle beraber bu hizmetlere katkı sağlayan bir önceki belediye meclis üyelerime buradan teşekkür ediyorum. Yeni dönemimizin hepimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

 

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı