Haber Detayı
28 Şubat 2019 - Perşembe 11:59 Bu haber 1195 kez okundu
 
Bakan'dan, Gerede'ye destek..
"Yerel seçimler için çalışmalarını sürdüren Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar bir dizi temaslarda bulunmak için ilimize gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile bir araya geldi."
SİYASET Haberi
Bakan'dan, Gerede'ye destek..

1 Mart seçimlerine az bir süre kala ilimizi ziyarete gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank bir dizi temaslarda bulundu. Bakan Varank’ı karşılayan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Varank’a Gerede için talepleri içeren dosyayı teslim etti.

31 Mart Yerel Seçimleri için çalışmalarını sürdüren Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar bir dizi temaslarda bulunmak için ilimize gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile bir araya geldi.

Bakan Varank’a Gerede ile ilgili taleplerini ileten Başkan Mustafa Allar, Bakandan ilçe için destek sözü aldı. Gerede’nin gelişmesi doğrultusunda her zaman yanında olduklarını belirten Bakan Varank, Başkan Allar’la özel bir görüşme gerçekleştirdi.

Bakan’a ayrıca Gerede’nin meşhur deri ürünlerinden de hediye eden Başkan Allar, Bakan Mustafa Varank’a ilgi ve alakasından dolayı teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı