Haber Detayı
19 Kasım 2019 - Salı 09:23 Bu haber 4785 kez okundu
 
Başkan, oğlunun nikahını kıydı
"Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ile eşi Emine Allar’ın oğulları Osman ve Hasan-Dilek Albay çiftinin kızları Dilara Nur, düzenlenen düğün töreni ile dünya evine girdi."
YAŞAM Haberi
Başkan, oğlunun nikahını kıydı

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar'ın oğlu Osman Allar ile Dilara Nur çiftinin nikâhını, Başkan Mustafa Allar kıyarken, evlilik cüzdanını gelinine vermeyi ihmal etmedi.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ile eşi Emine Allar’ın oğulları Osman ve Hasan-Dilek Albay çiftinin kızları Dilara Nur, düzenlenen düğün töreni ile dünya evine girdi.

Düğüne 22, 23 ve 24. Dönemde Ankara Milletvekili AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Haluk İpek, AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, AK Parti Trabzon Milletvekili Çevre Komisyon Başkanı Muhammet Balta, Vali-Müsteşar Ali Fidan, Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal, Taşkesti Belediye Başkanı Tahsin Özcan, Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydilli, Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Eski Rektörü Prof. Dr. Metin Doğan, Gerkav Başkanı Ziya Kahraman, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, AK Parti Gerede İlçe Başkanı İsmail Çetin, Gerede Belediyesi eski Başkanı Ömer Baygın, BAİBÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, BESOB Başkanı Tahir Gayret, Gerede TSO Başkanı Ersin Kaşka, Seben Belediyesi eski Başkanı Süleyman Özbağ, AK Parti İl ve İlçe Yönetim Kurulları ile çok sayıda STK temsilcileri, muhtarlar ve davetliler katıldı.

Başkan Allar oğlunun nikahını kıydı

Osman-Dilara Nur çiftinin nikâhını Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar kıyarken, çiftin nikâh şahitliğini ise protokol üyeleri yaptı.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, bu mutlu gününde kendisini yalnız bırakmayarak düğüne katılan, arayarak ve mesaj atarak kutlayan herkese teşekkür etti.

Düğüne katılan davetliler genç çiftin mutluluklarına ortak olurken, Başkan Mustafa Allar ve eşi Emine Allar konuklar ile tek tek ilgilendiler.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı