Haber Detayı
04 Aralık 2018 - Salı 09:11 Bu haber 5405 kez okundu
 
Belediye yolcu!..
"Gerede Belediyesi, Gerede için yeni hazırlanan tanıtım CD’lerinin yanısıra Gerede’yi birçok yönüyle tanıtan özel broşürler hazırlayarak, turizmcilerin dikkatini ilçeye çekecek."
EKONOMİ Haberi
Belediye yolcu!..

6-8 Aralık 2018 tarihleri arasında İzmir’de 12. si düzenlenecek olan TRAVEL TURKEY İZMİR Uluslararası Turizm Fuar ve Kongresine, Gerede Belediyesi de katılıyor.

3 salon, 20.000 m² Alan, 80 Ülke, yüzlerce turizm merkezinden 2.000 katılımcı ve on binlerce ziyaretçinin katılacağı “12. TRAVEL TURKEY İZMİR ” 6 Aralık 2018 tarihinde ziyaretçilerine kapılarını açacak olan İzmir fuarı, Gerede’yi ise “A “ Salonunda ağırlayacak.

Şehir şehir Türkiye'yi temsil eden kurum ve kuruluşların yanı sıra yurt dışından pek çok ülkenin doğal, kültürel ve tarihî zenginliklerini çeşitli ürün ve hizmetleriyle tanıtacakları fuarda; Gerede Belediyesi de stant açarak ziyaretçileri ağırlayacak.

Gerede Belediyesi, Gerede için yeni hazırlanan tanıtım CD’lerinin yanısıra Gerede’yi birçok yönüyle tanıtan özel broşürler hazırlayarak, turizmcilerin dikkatini ilçeye çekecek.

Ayrıca, özel tasarımlı kutusuyla ikramlık şak şak helvasının yer alacağı stantta Gerede Keşi,  Deri Halı ve Deri Tablolar, Deri Kemer, Bakır El Yapımı Eşyalar da tanıtım için yer alacak.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı