Haber Detayı
27 Kasım 2018 - Salı 09:45 Bu haber 1982 kez okundu
 
Başkan'dan kravat
"Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar; Eğitimcilerin motivasyonunu olumlu yönde artırmak maksadıyla yanlarında olduğumuzu göstermek istedik, dedi."
EĞİTİM Haberi
Başkan'dan kravat

Gerede Belediyesi 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle her yıl olduğu gibi bu yıl da öğretmenlerimizi unutmayarak ilçemizdeki tüm öğretmenlerimize Erkek Öğretmenlere Kravat ve Bayan Öğretmenlere şal takdim etti. 
 
İlçemizdeki tüm okullarımızı ve öğretmenlerimizi temsilen Nimet Meto Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile H. Sadık Öztosun Anadolu Lisesindeki programlara katılarak öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler gününü kutlayan Belediye Başkanı Mustafa Allar; "Eğitimcilerin motivasyonunu olumlu yönde artırmak maksadıyla yanlarında olduğumuzu göstermek istedik" dedi.

Başkan Allar yaptığı konuşmada; "Kutsal bir mesleğin sahipleri, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar saygın, sevgi ve fedakârlık mesleğini icra eden öğretmenlerimizi yılın bir gününde değil her zaman saygıyla anıyoruz. 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle, onların moral motivasyonunu olumlu yönde artırmak maksadıyla belediye olarak yanlarında olduğumuzu göstermek istedik" sözlerini kullandı.
 
Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın elinden hediyelerini alan öğretmenler ise; "Belediye Başkanımız öğretmenleri unutmadığını göstererek bizleri çok sevindirdi. Aslında önemli olan hatırlanmamızdır. Bizlere verdiği bu değerden ötürü kendisine teşekkür ediyoruz" ifadelerine yer verdiler.
Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı