Haber Detayı
15 Ekim 2018 - Pazartesi 08:38 Bu haber 2722 kez okundu
 
4.5 yılda 53 kilometre..
"Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın görev yaptığı 4.5 yılda 53 Km sıcak asfalt serildi, 14 Km kilitli parke döşeme çalışması yapıldı. "
GÜNDEM Haberi
4.5 yılda 53 kilometre..

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar´ın talimatıyla başlayan kilitli parke, tretuvar ve kaldırım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

İlçemizin birçok noktasında ihtiyaç duyulan yerlerde tamamlanan kaldırım çalışmalarında, Nalbant ve 100. Yıl Caddesi ile H. Sadık,  Çiğdem, Gül, Ağladı, Emirdağ, Ceylan, Parke, Serçe ve Pehlivan Sokaklarda bozulan yolların çalışmalarına başlayan ekipler yol ve kaldırım çalışmalarının büyük kısmını tamamladı.
 
Kaldırım çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Mustafa Allar yaptığı açıklamada; "Göreve geldiğim günden bu yana ilçemiz mahallelerini, gerek meclis üyelerim, gerek birim amirlerimiz, gerekse muhtarlarımızla birlikte sokak sokak dolaşarak gördüğümüz aksaklıkları not aldık. İhtiyaç duyulan mevkilerde hızlı bir şekilde yol ve kaldırım çalışmalarını gerçekleştiriyoruz” dedi.
 
Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın görev yaptığı 4.5 yılda 53 Km sıcak asfalt serildi, 14 Km kilitli parke döşeme çalışması yapıldı.  
Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı