Haber Detayı
26 Haziran 2018 - Salı 14:56 Bu haber 2491 kez okundu
 
Gerede’de, okulu açıldı!..
"Yaklaşık 40 öğrencinin katıldığı Yaz Futbol Okulunun ilk antrenmanı Esentepe Futbol Sahasında yapıldı. "
SPOR Haberi
Gerede’de, okulu açıldı!..

Yaz Futbol Okulu, bu senede okulların tatile girmesiyle birlikte açıldı.

Gerede Belediyesi sponsorluğunda her yıl düzenlenen Yaz Futbol Okulu, bu senede okulların tatile girmesiyle birlikte, öğrencilerimizin boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirebilmeleri amacıyla yaz tatili süresince çocuklarımıza spor yapma imkânı sunmak amacıyla açıldı.


2004 ve üzeri doğumlu yaklaşık 40 öğrencinin katıldığı Yaz Futbol Okulunun ilk antrenmanı cuma günü Esentepe Futbol Sahasında yapıldı.

Antrenmanlar Gerede Spor eski Teknik Direktörü Osman Dinçer, Beden Eğitimi Öğretmenliği öğrencilerinden antrenör adayları Gökhan Bartık ve Nazif Şengül eşliğinde Pazartesi-Çarşamba ve Cuma günleri 15:00 ile 16:15 saatleri arasında Esentepe Futbol Sahasında gerçekleştirilecek.

Futbol okuluna katılan çocuklar oldukça mutlu. Formaları Gerede Belediyesi tarafından verilen Çocuklar Belediye Başkanı Mustafa Allar’a kendilerine sunduğu bu imkandan dolayı teşekkür ettiler.

Futbol Okulunun formaları her sene Süper Lig’de şampiyon olan takımın formasından seçiliyor. Bu uygulamada taraftarlarda ayrı bir güzellik oluşturuyor.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı