Haber Detayı
24 Nisan 2018 - Salı 14:11 Bu haber 2143 kez okundu
 
Başkan değişti!..
"Gerede Belediye Başkanı Hacer Şen; çeşitli konularda Fen İşleri Müdürlüğüne, Park ve Bahçeler birimine çeşitli talimatlar verdi, okullarında yapılan çalışmalardan ötürü teşekkür etti. "
YAŞAM Haberi
Başkan değişti!..

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Esentepe Ortaokulu öğrencilerinden Hacer Şen, Belediye Başkanı Mustafa Allar´dan koltuğu devraldı.

Çocuk Başkan Hacer Şen; “Öncelikle tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum” derken, Şen´in kendine olan özgüveni ve yaptığı konuşmaları ile Belediye Başkanı Mustafa Allar´dan tam not aldı.

Belediye Başkanı Hacer Şen; çeşitli konularda Fen İşleri Müdürlüğüne, Park ve Bahçeler birimine çeşitli talimatlar verdi, okullarında yapılan çalışmalardan ötürü teşekkür etti. Çevikoğlu İlkokulu Müdürlüğünü arayarak kermes ile ilgili bilgiler aldı.
Ayrıca Kaymakamlık makamını arayarak Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal’a Kitirler Mahallesinde çıkan yangınla ilgili bilgiler aktardı.

Çocuk Başkandan söz alan Belediye Başkanı Mustafa Allar ise; “Biz sizlerden çok ümitliyiz, öncelikle ilçemizin temizliği konusunda öğrencilerimiz ve gençlerimizden proje üretmelerini bekliyoruz. Çünkü temizlik konusunda en önemli şey kirletmemektir. Sizler geleceğin yöneticilerisiniz. Kendinize olan özgüveniniz en üst noktada olmalı. Masanın bu tarafında oturanların sizden üstün bir yanı yok. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlar, sizleri de gösterdiğiniz bu medeni cesaretten dolayı tebrik ederim” şeklinde konuştu.

Yaklaşık bir saat süren programın ardından Belediye Başkanı Mustafa Allar, Çocuk Başkan Hacer Şen, Çocuk Başkan Yardımcısı Enes Furkan Kural’a kitap seti, Okul Müdürü Mehmet Özdemir, Müdür Yardımcısı Yusuf Sağlık ve Sosyal Bilgiler Öğretmeni Fazlı Karacabey’e kalem seti takdim etti.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı