Haber Detayı
18 Mayıs 2017 - Perşembe 17:47 Bu haber 2416 kez okundu
 
19 Mayıs turnuvası başladı
Gerede Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Ortaokullar Arası Futbol Turnuvası başladı.
SPOR Haberi
19 Mayıs turnuvası başladı

İlçemiz Gerede’de 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Ortaokullar Arası Futbol Turnuvası Esentepe sahasında başladı.

Gerede Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Ortaokullar Arası Futbol Turnuvası 15 Mayıs 2017 Pazartesi günü başladı. Turnuvanın ilk günkü karşılaşmaları saat 13.30 da Eyüp Özdemir İmam Hatip Ortaokulu ile Esentepe Ortaokulu arasında oynanırken, saat 14.30 da ise 100. Yıl Ortaokulu ile Yeni Mahalle Ortaokulu karşılaştı.

A ve B grubu olmak üzere iki gruptan oluşan turnuvada A Grubunda; Eyüp Özdemir İmamhatip Ortaokulu, Yüzüncüyıl Ortaokulu, Yenimahalle Ortaokulu, Esentepe Ortaokulu bulunurken B Grubunda; M.Z. Güzelce Ortaokulu, S.M. Dayıoğlu Ortaokulu ve Gerede Ortaokulu şeklinde oluştu.

7 ortaokulun katılacağı turnuvanın kura çekimi Gerede Belediyesi Meclis Salonunda; Milli Eğitim Şube Müdürü Olcay Solun, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Kocakaya, Belediye Basın Halkla İlişkiler Müdürü Baki Sungur, Teknik Direktör Osman Dinçer ve okulların beden eğitimi öğretmenlerinin katılımıyla geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirildi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı istanbul escort