Haber Detayı
03 Nisan 2017 - Pazartesi 13:56 Bu haber 2190 kez okundu
 
Geredeliler, neden evet diyecek!
İlçe esnaflarını teker teker gezerek 16 Nisan tarihinde Geredelilerin neden evet demesi gerektiğini aktarmaya devam eden Ak Parti heyeti; gece gündüz demeden çalışmaların devam edeceğini duyurdu.
SİYASET Haberi
Geredeliler, neden evet diyecek!

Ak Parti Gerede İlçe Teşkilatı referandum kampanyası çalışmalarında kurum ziyaretlerini tamamlayarak bu haftaya da esnaf ziyaretleri ile devam etti.

16 Nisan’da gerçekleştirilecek olan Referandum öncesi Ak Parti Gerede İlçe Teşkilatı, seçim kampanyasına esnaf ziyaretleri ile devam ediyor. Ak Parti Gerede İlçe Başkanı Ali Şafak ve yönetim kurulu üyeleri ile Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ve belediye encümenleri ilçe esnaflarını teker teker gezerek 16 Nisan tarihinde Geredelilerin neden evet demesi gerektiğini aktarmaya devam ediyor.

16 Nisan’da yapılacak olan referandum seçimi çalışmalarının ön hazırlıklarına önceden başladıklarını belirten teşkilat mensupları, “İlçe bazında mahallerimizde çalışmalarımızı yaptık. 16 Nisan’a kadar bütün teşkilat mensuplarımızla birlikte en asli görevimiz bu kampanya içinde çalışmak ve verilen görevleri yerine getirmek. 16 Nisan’da yapacağımız anayasa değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı sistemi Türkiye’mizin daha hızlı büyümesine, güçlenmesine atılan önemli bir adımdır. Biz inanıyoruz ki milli ve manevi değerlere bağlı, inançlı, vatanını seven, bayrağı uğruna canını vermede geri durmayan hemşerilerimizde bu seçimde hassas davranacaklar” ifadeleri kullanıldı.

Teşkilat olarak bütünlük içerisinde çalışmaların sürdürüldüğü açıklanırken İlçe yönetim kurulu, gençlik kolları ve kadın kolları olarak gece gündüz demeden daha geniş kapsamlı çalışmaların devam edeceği kaydedildi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı