Haber Detayı
23 Aralık 2016 - Cuma 16:36 Bu haber 4889 kez okundu
 
Duaları da, gönülleri de kazandınız!
Suriye’de yaşanan insanlık dışı saldırılara kayıtsız kalamayan Gerede Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu öğrencileri düzenledikleri kampanya ile gönülleri kazandı.
GÜNDEM Haberi
Duaları da, gönülleri de kazandınız!

Halep'te yaşanan insanlık dramına sessiz kalmamak, bir nebze de olsa yaraları sarabilmek adına bir yardım da Gerede Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu öğrencilerinden geldi.

Suriye’de yaşanan insanlık dışı saldırılar sonrasında, orada yaşayan binlerce Suriyeli için Gerede Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu öğrencileri de düzenledikleri kampanya ile gönülleri kazandı.

Yaşanan zulüm sonrasında açlıkla savaşan insanlar için aralarında para toplayan üniversiteli öğrenciler 16 çuval unu Suriye’ye gönderdi.

KYK Kız Bloğu Komisyonu Başkanı Ayşegül Üstünel, üyeler Esengül Kılıçparlar ve Esra Duran toplanan paralarla aldıkları unları Suriye’ye gönderdiler.

Öğrenci Komisyonu Başkanı Ayşegül Üstünel, Üyeler Esengül Kılıçparlar ve Esra Duran yaptığı açıklamada; “Orada yaşanan zulmün hemen son bulması için dua ediyoruz. İHH Derneğine, Gerede Belediyesine ve kampanya için bizlere destek veren tüm öğrenci arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz” sözlerine yer verdi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı