Haber Detayı
01 Mart 2019 - Cuma 15:59 Bu haber 2415 kez okundu
 
Renkli, takipçisi olacağını açıkladı!
"Gerede’nin başarılı hukukçuları içerisinde parmakla gösterilen avukat Yusuf Renkli, yaptığı açıklamada; "Köylerimizin sorunlarını iyi biliyorum. Çözümleri konusunda da köylülerimizin takipçisi olacağım," sözünü verdi."
SİYASET Haberi
Renkli, takipçisi olacağını açıkladı!

Gerede’nin başarılı hukukçuları arasında gösterilen Avukat Yusuf Renkli, Bolu İl Genel Meclisi'ne aday olduğunu açıkladı.

İlçenin önemli hukukçu isimlerinden avukat Yusuf Renkli, yaptığı açıklamada; "Köylerimizin sorunlarını iyi biliyorum. Çözümleri konusunda da köylülerimizin takipçisi olacağım," sözünü verdi.

Uzun yıllar CHP Gerede İlçe Başkanlığı görevini yürüten ve geçtiğimiz dönemlerde CHP’den ikinci sıra milletvekili adayı olarak gösterilen Avukat Yusuf Renkli, partisinden il genel meclis üyesi adaylığını açıkladı.

Memleketi Gerede'ye hizmet etmek için adaylık başvurusunu yaptığını belirten Renkli; "Avukatlık mesleğim nedeniyle köylülerimiz ile çok sık görüşüyoruz. Üreten köylülerden, üretimden uzaklaşan yapılara dönüştürülmenin hikayesini iyi biliyorum. Üretime dayalı ciddi bir tarım politikası olmadığı için de köylülerimizin toprağa küsmeye başladığını görüyorum," diye konuştu.

Gerede’nin başarılı hukukçuları içerisinde parmakla gösterilen avukat Yusuf Renkli, açıklamasında; “Köylerimizin sorunlarını iyi biliyorum. Çözümleri konusunda da köylülerimizin takipçisi olacağım. Avukatlık mesleğim nedeniyle köylülerimiz ile çok sık görüşüyoruz. Üreten köylülerden, üretimden uzaklaşan yapılara dönüştürülmenin hikayesini iyi biliyorum. Üretime dayalı ciddi bir tarım politikası olmadığı için de köylülerimizin toprağa küsmeye başladığını görüyorum. Uzun uzun detaylara girmeyeceğim ama daha çok ses getiren, daha güçlü konuşan bir il genel meclis üyesi olmak istiyorum. Bahsedilecek çok konu var. Tüm bu sorunlara çözüm noktasında çalışacağız. Bu seçimde şahsımın ve partimizin başarı elde edeceğimize eminim. Kapı kapı dolaşıp, çok çalışacağız. Hakkımızda hayırlısı olsun” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı