Haber Detayı
22 Temmuz 2016 - Cuma 22:22 Bu haber 3393 kez okundu
 
'Fatihimize kurşun sıkan hainlerden hesap soracağız'
Milli İrade Şehidimiz Geredeli Fatih Kolu'nun babası Erdal Kolu ile bir araya gelen Ali Ercoşkun, babanın, nur yüzlü şehit evladı için; “Oğlum 2 yıldır, 'Şehid olacağım, beni Gerede'ye defnedin' diyordu" sözleri karşısında duygulu anlar yaşadı.
GÜNDEM Haberi
'Fatihimize kurşun sıkan hainlerden hesap soracağız'

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, darbeci askerlerin millete yönelen namlularından çıkan kurşunlara hedef olarak şehit olan Geredeli Fatih Kolu'nun acılı ailesine taziyede bulundu.
Acılı baba ile buluşmasında duygulu anlar yaşayan Ercoşkun, "Terörle mücadelede nasıl teröristten hesap soruluyorsa, bu darbe girişiminin sorumlularından ve masum insanlara kurşun sıkan hainlerden hesap sorulacaktır" dedi.


Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, ziyaret ettiği ilçemizde Fethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimini meydanlara inerek önleyen demokrasi ve vatan sevdalılarına teşekkür etti.
Ercoşkun, ziyaretinde sarf ettiği öne çıkan ifadeleri de, darbe karşıtı mücadelenin el ele omuz omuza sürdürülmesi ve meydanların önümüzdeki günlerde de boş bırakılmaması çağrısında bulundu.
Milletvekili Ercoşkun'un demokrasi ve vatan sevdalısı Geredelilere yönelik ziyaretinde Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ve AK Parti İlçe Başkanı Ali Şafak ile bir araya geldi.


Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Gerede’deki anlamlı ziyaretinde, demokrasi şehidi Fatih Kulu'nun ailesi ile Gerede Belediyesinde bir araya geldi.
15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında vatanını ve milletini savunurken, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünde şehit edilen 20 yaşındaki genç fidan Fatih Kolu’nun ailesine taziyede bulunan Ercoşkun, şehide Allah'tan rahmet, aileye ve milletimize sabır diledi.


Milli İrade Şehidimiz Fatih Kolu'nun babası Erdal Kolu ile bir araya gelen Ercoşkun, baba Kolu'nun nur yüzlü şehit evladı için; “Oğlum 2 yıldır, 'Şehid olacağım, beni Gerede'ye defnedin' diyordu" sözleri karşısında duygulu anlar yaşadı. Acılı babanın acısını paylaşan Ercoşkun'un bir süre konuşmakta güçlük çektiği gözlendi.
 

Ziyaretin son anlarında taziyesini yineleyen Bolu Milletvekili Ercoşkun, "Bu darbe girişiminin, bu ülkeye bela olmuş, yıllarca kan ve gözyaşının akmasına yol açmış hain terörden aşağı kalır tarafı yoktur. Nasıl terörle mücadelede devletimiz teröristlerden hesap soruyorsa, devletimiz bu hain darbe girişiminin sorumlularından ve milletine kurşun sıkan hainlerden hesap soracağından kimsenin şüphesi olmasın!" diye konuştu.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı