Haber Detayı
03 Nisan 2017 - Pazartesi 16:59 Bu haber 2587 kez okundu
 
80 bin lira ayrıldı!..
Bolu İl Genel Meclisi Nisan Ayı toplantıları başladı. Toplantıların ilk günü iki madde görüşülerek karara bağlanırken; Gerede nereden hangi payı aldı?
YAŞAM Haberi
80 bin lira ayrıldı!..

Bugünkü görüşmelerde, Gerede’nin masaya yatırıldığı İl Genel Meclisi Nisan Ayı toplantılarında Gerede Hükümet Konağı için ödenek değerlendirildi.

İl Özel İdaresi 2017 yılı bütçesinin Plan Proje Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü kısmında bulunan “Gerede Hükümet Konağı” bölümündeki 80.000 liralık ödenek masaya yatırıldı.

Bolu İl Genel Meclisi Nisan Ayı toplantıları başladı. Toplantıların ilk günü iki madde görüşülerek karara bağlanırken, hafta boyunca devam edecek toplantılarda meclis üyeleri önemli gündem maddelerini ele alacak.

Yaşar Yüceer Başkanlığında Pazartesi günü başlayan İl Genel Meclisi Nisan Ayı toplantılarının ilk oturumunda İl Özel İdaresi 2017 yılı bütçesinin Plan Proje Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü kısmında bulunan “Gerede Hükümet Konağı” bölümündeki 80.000 TL. ödeneğin Gerede Köylere Hizmet Götürme Birliği hesaplarına aktarılması talebi görüşüldü.

Talep incelenmek üzere oy birliği ile Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi. Merkez İlçe Yeniköy köyüne içme ve kullanma suyu tahsis edilmesine ilişkin Çevre ve Sağlık Komisyonundan gelen rapor da bu toplantıda görüşüldü. Söz konusu tahsisin uygun olduğu belirtilen raporun kabul edilmesi ile toplantı sona erdi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı