Haber Detayı
26 Temmuz 2018 - Perşembe 15:46 Bu haber 4307 kez okundu
 
Görevi devretti!..
"Yüksel Coşkunyürek, 2016 yılından beri yürüttüğü Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Bakan Yardımcısı görevini düzenlenen tören ile devretti."
SİYASET Haberi
Görevi devretti!..

Geredeli eski Bolu Milletvekili, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek düzenlenen devir teslim töreni ile devretti.

Geçtiğimiz günlerde yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile bazı bakanlıklara bakan yardımcısı ataması yapılırkrn, Bolu eski Milletvekili ve Ulaştırma Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek'in ise yeni dönemde görev alamadığı gözlenmişti.

Yüksel Coşkunyürek, 2016 yılından beri yürüttüğü Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Bakan Yardımcısı görevini düzenlenen tören ile devretti.

Yeni kabinede görev alamayan Coşkunyürek, töreninde yaptığı açıklamada çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek, yeni atanan isimlere de başarılar diledi.

Geredeli Coşkunyürek, yaptığı açıklamada; “Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığında Bakan Yardımcısı görevimi bakanlıkta düzenlenen devir teslim töreni ile devrettim. Yeni atanan Bakan Yardımcılarımız Selim Dursun, Enver İskurt ve Dr. Ömer Fatih Sayan’a tebrik yeni görevlerinde başarılar dilerim. Bu vesile ile görev yaptığım Bakanımız Sn. Ahmet Arslan olmak üzere bakanlığımızın her kademesinde çalışan personelimiz ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” sözlerine yer verdi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı