Haber Detayı
24 Ekim 2018 - Çarşamba 08:59 Bu haber 3177 kez okundu
 
Başkente çıkarma yaptılar
"AK Parti Gerede Kadın Kolları Başkanı Serap Çığrılı; "Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın ve milletimizin güvenini boşa çıkarmadık," dedi."
SİYASET Haberi
Başkente çıkarma yaptılar

İlçemizi temsilen AK Parti Gerede Kadın Kolları Başkanı Serap Çığrılı’nın da aralarında bulunduğu İl ve ilçe başkanları Ankara’da Teşkilat İçi Eğitim programına katıldı.

Ankara Genel Merkezde düzenlenen 28 il ve 320 ilçe başkanından oluşan ikinci grup iki gün süren kapsamlı eğitim ve bilgilendirme programında Bolu il ve ilçeleri olarak eksiksiz katılımla hazır bulundular.

Bolu ekibi bir takım ziyaretlerde de bulunarak yerel seçimlere yönelik istişarelerde bulundular. Yerel seçimler öncesi düzenlenen eğitim kampında Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Genel Başkan Vekili Numan Kurtuluş ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’nin sunumlarını dinlediler.

Eğitim programını değerlendiren AK Parti Gerede Kadın Kolları Başkanı Serap Çığrılı; "Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın ve milletimizin güvenini boşa çıkarmadık," dedi.

Başkan Çığrılı, açıklamasında; “Bizde görevin ne olduğunun hiçbir önemi yoktur. Önemli olan tevazu, samimiyet ve liyakat ile görevimizi yerine getirmektir. Göreve geldiğimiz günden bugüne dek bıkmadan, usanmadan, yorulmadan çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadık, gece gündüz demeden gönüllere dokunmaya çalıştık. Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın ve milletimizin güvenini boşa çıkarmadık, bugünden sonra da hem Reisimizin elini güçlü tutacak hem de milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Böyle bir milletin ferdi olmak AK Parti gibi bir siyasi hareketin çatısı altında bulunmak bizler için büyük bir onur ve gururdur” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı