İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Ziyarette anlattılar..
Ziyarette anlattılar..
bodrum cica
bodrum cica
Haber Detayı
05 Haziran 2018 - Salı 15:59 Bu haber 2709 kez okundu
 
'Daha geniş kapsamlı çalışmalar yapacaklar'
"24 Haziran’da yapılacak seçimlere az bir süre kala AK Parti Gerede İlçe Teşkilatı çalışmalarına aralıksız sürdürüyor."
SİYASET Haberi
'Daha geniş kapsamlı çalışmalar yapacaklar'

AK Parti Gerede İlçe Başkanlığı asrın seçimleri olan 24 Haziran Seçimleri için çalışmalarına hız kesmeksizin devam ediyor.

24 Haziran’da yapılacak seçimlere az bir süre kala AK Parti Gerede İlçe Teşkilatı çalışmalarına aralıksız sürdürüyor.

Seçim çalışmaları kapsamında Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, İlçe Başkanı Ali Şafak, İlçe Yönetim Kurulu, Gençlik Kolları Ve Kadın Kolları ile beraber, geçtiğimiz hafta Atatürk Bulvarı Alt ve Üst Cadde, Cumhuriyet caddesi, Terminal Civarı, H. Emin Efendi Caddesi, Hal pazarı, Çayboyu Caddesi, Turgut Özal caddesi ve Fatih Sultan Mehmet caddelerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar çalışmalara ilişkin yaptığı açıklamada, rehavete kapılmadan, işi sıkı tutarak gece gündüz çalışmak zorunda olunduğuna işaret etti.

Başkan Allar; "24 Haziran Seçimleri, milletimizin, memleketimizin geleceği açısından son derece önemli bir dönüm noktası. Bundan önceki seçimleri siz değerli halkımızın desteğiyle kazandık, bu seçimlerde de rehavete kapılmadan, işi sıkı tutarak gece gündüz çalışmalıyız. 15 Temmuz'a yapamadıklarını 24 Temmuz’da sandıkta yapmak için dolar ve kur üzerinden Cumhurbaşkanımızı ve AK Parti hükümetini millete karşı itibarsızlaştırmaya çalışıyorlar, milletimizin engin ferasetine güveniyoruz inşallah yolumuza hep beraber devam edeceğiz. Durmak Yok Yola Devam” diye konuştu.

Teşkilat olarak bütünlük içerisinde çalışmaların sürdürüldüğünü ifade eden Belediye Başkanı Mustafa Allar; "Hem Cumhurbaşkanlığında hem de mecliste her zaman ki gibi sayıca üstün olmamız gerekiyor” dedi.

Allar, şöyle konuştu; “Milletvekili adaylarımız AK Parti Gerede İlçe Teşkilatı, İlçe yönetim kurulu, gençlik kolları ve kadın kolları olarak gece gündüz demeden, rehavete kapılmadan daha geniş kapsamlı çalışmalar yapacaklar. Asrın seçimi olan 24 Haziran seçimlerinde milletimizin iradesi çok büyük öneme sahip. Hem Cumhurbaşkanlığında hem de mecliste her zaman ki gibi sayıca üstün olmamız gerekiyor” dedi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı