İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Ziyarette anlattılar..
Ziyarette anlattılar..
bodrum cica
bodrum cica
Haber Detayı
24 Mayıs 2018 - Perşembe 09:39 Bu haber 4234 kez okundu
 
Ak Adaylar Gerede’ye çıkarma yaptı
"AK Parti Genel Merkezi tarafından milletvekili aday listelerinin açıklanması ile birlikte seçim çalışmalarına başlayan AK Parti Bolu İl Teşkilatı; Gerede, Yeniçağa, Dörtdivan ve Mengen ilçelerine çıkarma yaptı."
SİYASET Haberi
Ak Adaylar Gerede’ye çıkarma yaptı

Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, AK Parti Bolu Milletvekili Adayları Arzu Aydın, Metin Vural ve İl Teşkilatı Gerede'ye adeta çıkarma yaparak teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.

AK Parti Genel Merkezi tarafından milletvekili aday listelerinin açıklanması ile birlikte seçim çalışmalarına başlayan AK Parti Bolu İl Teşkilatı; Gerede, Yeniçağa, Dörtdivan ve Mengen ilçelerine çıkarma yaptı.

24 Haziran’da Bolu Teşkilatlarının hedefinin 3-0 olduğunu söyleyen AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay; “İnşallah inanıyor ve milletimize güveniyoruz ki milletvekili adaylarımızla birlikte Rabbimin de yardımıyla 24 Haziran akşamı, ilkleri Bolu’da başaran bu teşkilatlarımız, 3-0’ı da alacaktır” dedi.

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay beraberinde; AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, AK Parti Bolu milletvekili adayları Arzu Aydın ve Metin Vural ile birlikte dört ilçeyi ziyaret ederek; hem teşkilat mensuplarıyla hem de vatandaşlarla bir araya geldiler.

Bolu Milletvekili ve adayı Fehmi Küpçü yaptığı konuşmada; “Aay listelerimiz açıklandı. Rabbim Bolu’muz için, ülkemiz ve milletimiz için hayırlı kılsın. Zor bir ülkede, zor bir süreçteyiz. Zor bir coğrafyada siyaset yapıyoruz. Bu zorlukların içerisinde AK Parti hem kendi bölgesi açısından hem de konjonktür açısından bu zorlu süreci yürüten, yöneten, irade sergileyen ve dik duran bir siyasal hareket. Rabbim bugüne kadar bu hareketi hiç mahcup etmedi. Çünkü AK Parti siyasetinin merkezinde hep bu aziz milletimiz oldu. 24 Haziran’da da yeni Cumhurbaşkanlığı sistemiyle birlikte bu sürecin daha sağlıklı yürüyeceğine inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Bolu’da bir kadın milletvekili adayının çıkmasının önemine değinen AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Arzu Aydın ise; “Bugün sizlere Vekil Adayı olarak sizlere hitap etmeme imkan veren Allah’ıma şükrederek sözlerime başlamak istiyorum. Bu mübarek topraklarda Bismillah diyerek seçim çalışmalarımıza başladık ve bu mübarek toprakların da seçim çalışmalarımıza bereket getireceğine inanıyorum. Bu süreç içerisinde hem şahsımızın hem de Partimizin yanında çok dik durdunuz. Özellikle Kadın Kollarımız, Başkanlarına sahip çıktılar. Hem oylarıyla hem gönülleriyle bana destek vererek, bir an olsun beni yalnız bırakmadılar. Bugün burada sizlere Vekil Adayı olarak hitap etmemde tabi ki teşkilatlarımızın çok önemli payı var ama kadın kollarımızın katkısını mutlaka ifade etmek zorundayım. Çünkü bugün Bolu’da bir kadın milletvekili adayı profili kabul gördüyse, bu kadın kollarımızın çalışması sayesindedir. Bu kadın kollarına teşkilatlarımızın verdiği destek sayesindedir. Bu doğrultuda bütün teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum” sözlerini kullandı.

Son olarak teşkilat mensuplarına konuşan AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Metin Vural ise yaptığı konuşmada; “Listeler açıklandı ve heyecan duyduk. Ben öncelikle şunu ifade etmek istiyorum; 2001 yılında bu partiyi kurarken, Sayın Genel Başkanımızın teveccühleri ile o dönemde kurucu gençlik kolları başkanı olarak görev yapmıştım. Ardından memurluk hayatına geçmeme rağmen teşkilatımdan asla kopmadım. Biz inanıyorum ki; O, 3 Kasım ruhuyla 24 Haziranda da 3-0’ı alacağız. Bunu başaracak bir teşkilat gücüne sahibiz” ifadelerini kullandı.

Daha sonra vatandaş ve esnafları ziyaret eden ekip, 24 Haziran seçimleri için destek istediler.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı