Haber Detayı
09 Nisan 2018 - Pazartesi 09:11 Bu haber 1380 kez okundu
 
Farkındalık için..
"Gerede’de lösemili çocuklara farkındalık oluşturuldu."
YAŞAM Haberi
Farkındalık için..

Gerede Gençlik Merkezi ve Ak Parti Gerede Kadın Kolları Başkanlığı tarafından yapılan organizasyon ile lösemili çocuklar yararına program düzenlendi.

Programa Bolu Milletvekili TBMM Divan Katip Üyesi Fehmi Küpçü, Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Gençlik Merkezi Müdürü İlhan Şimşek, Ak Parti İlçe Başkanı Ali Şafak, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Serap Çığrılı, Bolu Lösemili Melekler Kanserle Mücadele Derneği Başkan ve üyeleri, kurum müdürleri ve çok sayıda davetli katılım sağladı.

Önceki gün saat 10.00 da Gerede Gençlik Merkezi’nde yapılan program, Bolu Lösemili Melekler ve Kanserle Mücadele Derneği’nin katkıları ile gerçekleştirildi. Programda uçurtma gösterisi, geleneksel çocuk oyunları, yüz boyama ve balonlu eğlence etkinlikleri yapılarak lösemili çocuklar için farkındalık oluşturuldu.

Hepimiz birer mucizeyiz, kim korkar lösemiden sloganı ile yapılan farkındalık programında lösemili çocuklar ve aileleri hatırlanmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek protokol üyelerine teşekkür ettiler.

Geredeli Ak Hanımlar tarafından hazırlanan hediye dağıtımı sonrası program fotoğraf çekimi ile son buldu.

 

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı