İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Ziyarette anlattılar..
Ziyarette anlattılar..
bodrum cica
bodrum cica
Haber Detayı
13 Mart 2018 - Salı 12:34 Bu haber 1586 kez okundu
 
'30 bini aşkın insan, reisine ev sahipliği yaptı'
"Konuyla ilgili yaptığı açıklamayı sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü; "Aziz milletimiz, Bolulu hemşehrilerimiz bizi yalnız bırakmadı," diye konuştu."
SİYASET Haberi
'30 bini aşkın insan, reisine ev sahipliği yaptı'

Hafta sonu Bolu Ak Parti 6. İl Olağan Kongresiyle tarihi günlerinden birini yaşadı. 30 bin kişinin katıldığı kongrede, yaklaşık 2 bin 500 emniyet mensubu da görev aldı. Alınan emniyet tedbirlerinin yanı sıra Cumhurbaşkanlığı Özel Koruma ekibi de adeta kuş uçurtmadı. 

AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla gerçekleştirilen Ak Parti Bolu 6. Olağan İl Kongresi hakkında açıklama yaptı.

Konuyla ilgili yaptığı açıklamayı sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü; "Aziz milletimiz, Bolulu hemşehrilerimiz bizi yalnız bırakmadı," diye konuştu.

Milletvekili Küpçü, açıklamasında; “Öncelikle Rabbimize hamdolsun. Bolu başka bir güzeldi. Büyük bir coşkuya, Köroğlu’nun ruhuna sahipti. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın mihmandarlığında kongremizi tamamladık. Kalb-i olarak inandığımız bu yolculukta Aziz milletimiz, Bolulu hemşehrilerimiz bizi yalnız bırakmadı zamanın ve mekanın şahitliğinde 30.000’i aşkın insan Reisine ev sahipliği yaptı. Kongremizin Ahdimizin; Milletimize ve İnsanlığa hayırlar getirmesi muradıyla; Tekraren canımızdan aziz bildiğimiz milletimize bir kerre daha kalbi-bâki muhabbetlerimizi sunarız vesselâm," ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı