İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Ziyarette anlattılar..
Ziyarette anlattılar..
bodrum cica
bodrum cica
Haber Detayı
22 Mayıs 2018 - Salı 10:01 Bu haber 4962 kez okundu
 
Erdoğan, Ercoşkun'u aday yapmadı!
"AK Parti’den 3 dönemdir Bolu milletvekili olarak mecliste görev yapan Ali Ercoşkun, 24 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde 27 aday adayı arasında liste dışında kaldı."
SİYASET Haberi
Erdoğan, Ercoşkun'u aday yapmadı!

Günlerdir merakla beklenen AK Parti Bolu Milletvekili adayları sürpriz isimlerle açıklandı. Açıklanan 3 kişilik milletvekili listesinde AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay’ın damgasını vurduğu görüldü. AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, 24 Haziran’da yapılacak olan milletvekili seçimlerinde liste dışında kaldı.

AK Parti’den 3 dönemdir Bolu milletvekili olarak mecliste görev yapan Ali Ercoşkun, 24 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde 27 aday adayı arasında liste dışında kaldı. Günler öncesinden merakla beklenen listede ise birinci sırayı kadın aday olarak Arzu Aydın aldı.

Bolu’nun merakla beklediği AK Parti Milletvekili adaylarının açıklanan listesinde AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay’ın damga vurduğu gözlerden kaçmadı.

Özellikle eski AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun’un liste dışı kalmasında önemli yeri olduğu düşünülen Doğanay, kendisine yakın isimlerden Arzu Aydın'ı birinci sıradan, Fehmi Küpçü ikinci sıradan ve Metin Vural'ı da 3. sıradan liste sokmaya başardı.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı