Haber Detayı
10 Nisan 2018 - Salı 08:38 Bu haber 2523 kez okundu
 
Gerede’den de ilgi vardı
"Altı kişilik Genel Merkez Üst Kurul Delege Listesine ilçemizi temsilen ise ikinci sıradan Gerede Kadın Kolları Başkanı Serap Çığrılı seçildi."
SİYASET Haberi
Gerede’den de ilgi vardı

Ak Parti Bolu İl Kadın Kolları Başkanlığını yürüten Arzu Aydın, 5. Olağan kongrede 3’üncü kez başkanlığa getirildi.

Gerede’den de katılımın olduğu kongreye Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, İlçe Başkanı Ali Şafak, Kadın Kolları Başkanı Serap Çığrılı, Gençlik Kolları Başkanı Yunus Demirses ve çok sayıda kadın partili iştirak etti.

Divan Başkanlığını Serpil Kavrak’ın yaptığı kongrede divan katip üyeliklerini ise Serap Çığrılı, Hacer Canbaş, Hülya Arslan ve Selma İnan yaptı. Altı kişilik Genel Merkez Üst Kurul Delege Listesine ilçemizi temsilen ise 2. Sıradan Gerede Kadın Kolları Başkanı Serap Çığrılı seçildi.

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı 5. Olağan Kongresi Karaçayır’daki Belediye Nikah Salonunda gerçekleştirildi. Geniş bir katılımla gerçekleşen kongreye AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Bolu Milletvekilleri Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Belediye il özel idare meclis üyeleri, ilçe belediye başkanları, teşkilat başkanları, kadın kolları başkanları, gençlik kolları başkanları ve 600 delege ile çok sayıda partili kadın üye katıldı.

600 delegenin katıldığı AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı ve listeye girenlerin isimleri ise şu şekilde oluştu;

İl Yönetim Kurulu Listesi; Arzu Aydın (Başkan), Arzu Güler, Ayten Akalın, Azize Arslan, Canan Akbay, Canan Koparan, Dilek Aydemir, Elif Şeyda Ergin, Elif Yılmaz, Ümmühan Fatma Afat, Fatma Akgül, Fatma Yılmaz, Filiz Yarız, Hilal Yalçınkaya, Kamile Cengiz, Melek Akgül, Meral Arslan, Mine Bayram, Neşe Akalan, Nurbil Kazan, Nimet Alkan, Özlem Kabadayı, Seda Yardımcı, Sema Durak, Senem Aydın, Şaduman Konuk, Şaziye Turan, Vildan Özel, Yasemin Caner Yüksel, Zeliha Deniz Olkay


Üst Kurul Delege Listesi; Arzu Aydın, Serap Çığrılı, Emine Memiş, Hülya Aslan, Hesna Çakmak Ersoy, Canan Akbay


İl Yönetim Kurulu Yedek Listesi; Nurhan Temel, Naciye Çevik, Şule Duru, Aynur Aydoğan, Ebru Aydın, Derya Karabıyık, Güllü Turhan, Aynur Akalın, Sevda Aras, Sevgi Gülen, Huriye Özel, Mürvet Türkan, Sevim Dereli, Tuba Bulut, Ayşe Karataş

Yedek Delege Listesi; Selmin Cerlet, Fatma Demiröz, Macide Yalçın, Fatma Pınarcı, Arzu Güler, Özlem Kabadayı yer aldı.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı istanbul escort