Haber Detayı
23 Eylül 2017 - Cumartesi 11:44 Bu haber 1402 kez okundu
 
Şafak, güven tazeledi
"Bir kez daha başkan seçilen Ali Şafak ve yeni yönetimine Bolu Milletvekili Ali Erçoşkun ve Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi."
SİYASET Haberi
Şafak, güven tazeledi

AK Parti İlçe Teşkilatının olagan kongresinde güven tazeleyen Ali Şafak, tebrikleri kabul ediyor.

Bir kez daha başkan seçilen Ali Şafak ve yeni yönetimine Bolu Milletvekili Ali Erçoşkun ve Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyaret sonrası açıklama yapan AK Parti İlçe Başkanı Ali Şafak; “Genel  Başkanımız Cumhurbaşkanımızın bizlere gösterdiği hedefte 2019 Seçimlerine daha aktif ve güçlü bir yönetim ile hazırlanıp Bolu’da üç  milletvekili çıkarmak için gece gündüz çalışacağız,” şeklinde konuştu.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ise; “Bugüne kadar teşkilatta görev yapan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum yeni yönetimimize de hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum,  bizler AK Parti ailesi olarak bugüne kadar hep çok çalışmayı insanlarımıza daha iyi hizmet edebilmeyi kendimize görev bildik İlçe Başkanımız Ali Şafak  ve yeni yönetimine bu kutlu dava yolunda, birlik, beraberlik ve bütünlüğümüzün devam etmesini Rabbimden niyaz ediyorum,” dedi.  

Bolu Milletvekkili Ali Ercoşkun ise teşkilatın önemine değinerek yaptığı konuşmasında; “AK Parti olarak vatandaşlarımıza yönelik çalışmaların her zaman yanında olacağız. Geredemiz her zaman olduğu gibi her seçimde bizlerden desteğini esirgememiştir tüm Geredeli vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum, İlçe Başkanımız Ali Şafak ve yeni yönetimine hayırlı olmasını diliyorum” sözlerine yer verdi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı istanbul escort