Haber Detayı
29 Haziran 2017 - Perşembe 09:49 Bu haber 2263 kez okundu
 
Küpçü; 'Bir kamyoncumuza saldırmışlardı'
AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü; "Çaydurt mevkiinde konakladıklarında ve yolu trafiğe kapattıklarında bir kamyoncumuza saldırmışlardı. Ulusal basına da yansımıştı. Bunu adı adalet yürüyüşü olamaz," dedi.
SİYASET Haberi
Küpçü; 'Bir kamyoncumuza saldırmışlardı'

AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun adalet yürüyüşünü eleştirdi.
Küpçü, Kılıçdaroğlu’nun yürüyüşü ile ilgili, “Bu adalet yürüyüşü neye karşı? Millete karşı yürünmez. Bizler demokrasilerde milletin yanında durmamız gerekiyor” diye konuştu.

Bolu Belediyesi tarafından düzenlenen bir programda basın mensupları ile bir araya gelen AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, CHP’nin 15 Temmuz’dan sonra da meydanlarda görmeyi arzu ettiklerini ancak göremediklerini söyledi.

“Bu adalet yürüyüşü neye karşı?” diye soran Milletvekili Küpçü; “Millete karşı yürünmez. Bizler demokrasilerde milletin yanında durmamız gerekiyor,” şeklinde konuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Bolu’daki il yönetimine kayyum atandığını hatırlatan Fehmi Küpçü; “2 kişi  kişi bylock’tan alınmış ve bunu karşılığı olarak ise bir adalet yürüyüşü gerçekleşiyor,” dedi.

AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, şöyle konuştu; “Cumhuriyet Halk Partisi ile ilgili olarak Ankara’dan bir adalet yürüyüşü gerçekleştirildi. Fotoğrafa şu şekilde bakmak gerekiyor. Bu ülke 60 ihtilallari, 80 ihtilallari, 28 Şubat süreci, 17–25 Aralık operasyonu ve 15 Temmuzda 250 şehit 2 bine yakın gazimizin olduğu ülke için zor bir dönemde, gönlümüz arzu ederdi ki Cumhuriyet Halk Partisi’nden keşke böyle bir adalet yürüyüşü gerçekleşseydi. Keşke tüm meydanları doldurabilseydi.

Bugüne kadar HSYK başkanımızın bir ifadesi vardı. Bugüne kadar darbelerde, darbenin hukukunu savunurdu yargıçlar, hâkimler ve savcılar. Bugün 15 Temmuz’dan sonra bu ülkede FETÖ terör örgütüne karşı yargılamalar yapılıyor. Bu milletin istiklaline, bugününe, yarınına kurşun sıkanlarına karşı yargılanma yapılıyor. Keşke Cumhuriyet Halk Partisi de bu konuya ilişkin bir ifadede bulunsaydı. Şikâyetini dile getirseydi. Bugün terör örgütlerine yardım ve yataklık edenleri, bu milletin istikbaline karşı operasyon yapanları yargılayan bir adalet mekanizmamız vardır.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Bolu’daki il yönetimine kayyum atanmış, 2 kişi bylock’tan alınmış ve bunu karşılığı olarak ise bir adalet yürüyüşü gerçekleşiyor. Bu adalet yürüyüşü neye karşı? Millete karşı yürünmez. Bizler demokrasilerde milletin yanında durmamız gerekiyor. Milletin vermiş olduğu vekâlete karşı bir yürüyüş ise başımız gözümüz üstünedir. Ve hep beraber yürüyelim. Ama bu öyle bir yürüyüş değildir. Bugün mit tırları davasında, devlet sırrını ifşa eden, bundan dolayı da tutuklanan ve müebbet hapis yemiş ve ifşa edilmiştir.”

CHP’li Kılıçdaroğlu ve yandaşlarının yürüdükleri yol üzerinden sözlerini sürdüren Milletvekili Küpçü, “15 tane bakanı eskiten, 16 tane hükümeti vesile olan Bolu Dağı Tünelini inşallah görürler,” dedi.

AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi olarak milletle birlikte bir yolda yürüdüklerini dile getiren AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, CHP’lilere göndermede yaptığı sözlerinde şunları aktardı; “Yürüdükleri yol duble yoldur. İnşallah bu hayırlı hizmeti görürler. Yan tarafımızda otobanımız var onu görebilirler. Bu güzergâhtan gittiklerinde Bolu’da yapılan bu güzel hizmetleri görebilirler. 15 tane bakanı eskiten, 16 tane hükümeti vesile olan Bolu Dağı Tünelini inşallah görürler. Biz AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi olarak milletimiz ile birlikte bir yolda yürüyoruz. Çaydurt mevkiinde konakladıklarında ve yolu trafiğe kapattıklarında bir kamyoncumuza saldırmışlardı. Ulusal basına da yansımıştı. Bunu adı adalet yürüyüşü olamaz. Yüz kişinin bir kamyoncuya saldırdığı olayın adı adalet yürüyüşü olamaz. İnşallah Allah onlara da bu güzel hizmetleri görmelerini nasip eder.”

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı istanbul escort