Haber Detayı
28 Ekim 2016 - Cuma 13:56 Bu haber 2503 kez okundu
 
'Asla prim vermeyeceğiz..'
Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında, cumhuriyetin mazlumların umut ışığı olduğunu söyledi.
SİYASET Haberi
'Asla prim vermeyeceğiz..'

TBMM Başkanlık Divan Üyesi Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında, Yüce Türk Milleti’nin Cumhuriyet’in kurulduğu 93 yıldan bu yana bağımsızlığından ve milli irade sevdasından asla taviz vermediğine işaret etti.

Vatanı bölmeye çalışanlara karşı, kahraman neslin torunları olduğumuzu hatırlatan Milletvekili Küpçü; “Bunlara asla prim vermeyeceğiz,” dedi.

TBMM Başkanlık Divan Üyesi Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, tebrik mesajında; “Bugün, millet olarak istiklalimiz ve istikbalimiz için verdiğimiz son büyük mücadele olan Kurtuluş Savaşımızı zafere ulaştırmamızın ardından ilan ettiğimiz Cumhuriyetimizin 93. kuruluş yıldönümüdür.

Bugün ortaya koyduğumuz 2023, 2053 ve 2071 hedefleri ile geleceğe umutla bakan 93 yılda büyük hamleler gerçekleştiren ve önemli başarılara imza atan Türkiye Cumhuriyeti koyduğu hedeflere ulaşmak için vatanın tüm fertleri geceli gündüzlü çalışarak, emek vererek, bu hedefleri hayata geçirerek lider ülke konumuna adım adım ilerlemektedir.

Büyük özverilerle yürütülen bağımsızlık mücadelemizin sonunda; Türk Milleti için canını feda eden şehitlerimizin kanları sayesinde kurulan Türkiye Cumhuriyetinin kıymetini ve önemini hiçbir zaman aklımızdan çıkarmamalıyız. Vatanı bölmeye, kardeşleri birbirine düşürmeye çalışan güçlere bu kahraman neslin torunları olduğumuzu hatırlatarak asla prim vermeyeceğiz.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin sadece kendi vatandaşlarının değil, aynı zamanda bölgedeki ve dünyadaki tüm mağdurların, mazlumların umut ışığı olmuştur. Bu duygularla, Gazi Mustafa Kemal başta olmak üzere, bu topraklarımızı bizlere vatan kılan tüm gazilerimizi, şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun,” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı