Haber Detayı
11 Ekim 2016 - Salı 14:33 Bu haber 4611 kez okundu
 
Küpçü, kime çaktı!
Ülkesine dönüşüyle beraber sosyal medyaya da hızlı bir giriş yapan Fehmi Küpçü, yanına aldığı belediye başkanı Mustafa Allar ile beraber görüntülendiği hesabından yaptığı paylaşımda, takipçilerine gönderme yaptı.
SİYASET Haberi
Küpçü, kime çaktı!

Kutsal topraklardan döner dönmez çalışmalarını da hızlandıran Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, sosyal medya hesabı üzerinden bazı takipçilerine gönderme yaptı.

Hac vazifesinin ardından memleketine dönerek yoğun bir şekilde çalışmalarına devam eden Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü’nün hedefinde bu kez “klavye kahramanları” olarak tabir edilen bilgisayar kullanıcıları vardı.

Kutsal Hac vazifesinin ardından geçtiğimiz günlerde Bolu’ya dönen ve pazartesi günü Bolu’da çeşitli ziyaretler gerçekleştirerek akşam saatlerinde de parti binasında il yönetim kurulu toplantısına katılan Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Gerede’ye geçerek, burada da bazı projeler ile ilgilenmeye başladı.

Bolu’ya dönüşünün ardından sosyal medyaya da hızlı bir giriş yapan Fehmi Küpçü, yanına aldığı belediye başkanı Mustafa Allar ile beraber görüntülendiği hesabından yaptığı paylaşımda, takipçilerine gönderme yaptı.

Küpçü, facebook iletisinde; “Sanal klavye kahramanlarına inat; An itibarıyla bizim mesaimiz Gerede için, Bolu için ve de Ümmet için devam eder,” notunu düştü.

Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü’nün bu sözleri, kim ya da kimleri kastederek yazdığı ise merak konusu oldu.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı