Haber Detayı
06 Eylül 2016 - Salı 08:41 Bu haber 7124 kez okundu
 
Küpçü helallik istedi, helal etti!..
Türkiye'den ayrılan Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, “Hakkınızı helal edin! Bizden yana helal olsun,” dedi.
SİYASET Haberi
Küpçü helallik istedi, helal etti!..

Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü; “Saldırı vaziyetindeki ülkemizi bırakıp gitmek zihnimi meşgul etse de, zaruri bir vazife..” dedi.

Hac farizasını yerine getirmek için kutsal topraklara giden Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, “Hakkınızı helal edin! Bizden yana helal olsun,” dedi.

Sosyal medya hesabı üzerinden dua isteyen Küpçü, Hac vazifesini yerine getirmek üzere Türkiye'den bir süre ayrılacağını duyurdu.

Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü; “İsmail'in tevekkülünü anlamaya ve sabrı öğrenmeye gidiyoruz!” diye konuştu.

Geredeli Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, facebook iletisinde; “Değerli dostlarım; Osmanlı padişahlarının hiç birinin hac ibadetini yapmaya fırsat bulamaması ile bizim bir nev-i saldırı vaziyetindeki ülkemizi bırakıp gitmek zihnimi meşgul etse de, zaruri bir vazifeyi ifa etmenin görev anlayışı içerisinde, İbrahim olup betondan şekli şeytana değil, dünyamızı zindana çeviren, maddi, manevi ve nefsi bütün şeytanları taşlamaya gidiyoruz!

Çöl ortasında bebesiyle emri ilahiye boyun eğip arayışta bulunan Hacer'le birlikte tevhidin sembolü Beytullah olan Kabe'yi tavaf etmeye gidiyoruz! İsmail'in tevekkülünü anlamaya ve sabrı öğrenmeye gidiyoruz! Adem ile Havva'nın buluştuğu mahşeri Arafat meydanında bütün zulüm düzenlerine ve zalimlere karşı Hakkı'n ve hakikatin yanında vakfemizi duruşumuzu göstereceğiz!..

Dualarınızda olmak arzusu ile dualarımızda olacağınızı ilan ediyorum.. Hakkınızı helal edin! Bizden yana helal olsun!..” sözlerini paylaştı.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı