Haber Detayı
29 Temmuz 2019 - Pazartesi 08:18 Bu haber 6351 kez okundu
 
160 maç geride kaldı
"Haftanın her günü oynanan maçlar Ağustos ayının ilk haftası oynanacak final karşılaşması ile sona erecek. "
SPOR Haberi
160 maç geride kaldı

Ankara Geredeliler Derneği tarafından düzenlenen Gerede Köylerarası Futbol Turnuvası 16’ıncı gününde 160 maçı geride bıraktı. 30 Temmuz 2019 Salı günü tamamlanacak olan turnuvada final dahil 36 maç kaldı.

Haftanın her günü oynanan maçlar Ağustos ayının ilk haftası oynanacak final karşılaşması ile sona erecek. Ankara’da Gerede köylerinin katıldığı Gerede Köylerarası Futbol Turnuvası devam ediyor. Ankara Geredeliler Derneği tarafından organize edilen turnuvaya katılım oldukça yoğun oluyor. Toplam 40 köyün katıldığı turnuvanın sponsoru ise Altındağ Belediyesi.

Turnuva ile ilgili açıklamalarda bulunan Dernek Başkanı Cafer Alagöz, “Toplumumuzda milli birlik ve beraberliğe her zamankinden çok daha fazla ihtiyacımız olduğu bu günlerde dernekçe böyle bir organizasyon yapmak istedik. Biz de dernek olarak hem böylesi bir gayret içinde olmayı hem de gençlerimizle kaynaşmayı hedef aldık. Amacımız sadece bilgisayar başında vakit geçiren gençlik değil, çevresindeki olaylara da duyarlı bir Gerede gençliğinin yetişmesidir’ şeklinde konuştu.

Alagöz “Bugüne kadar centilmence geçen maçlarımızda bayan seyircilerimizin yoğunluğu turnuvamıza ayrıca renk katmaktadır. Bu güzelliğe uzak kalmayın, her kesimi turnuvamıza davet ediyoruz” dedi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı