Astroloji

 

 

 
Akrep (30.10.2020)
Kariyeriniz de ilerleme kat edemiyorsunuz belki ama sizlerin sayesinde birçok işin üstesinden gelen bir ekibin liderliğini yürütüyorsunuz. Başarı sadece ilerlemek değildir aynı zamanda geriye gitmemektir. Siz doğru yolda ilerledikçe hedeflerinize ulaşacaksınızdır.
 
Aslan (30.10.2020)
Alınganlığınız veya kırıldığınız duyguların tekrar konuşulması bugün sizi yorabilir. Bazen bırakmak gerekir her şeyi. Bırakıp gözden kaybolmasını beklemek gerekir. Gitmek isteyen gider, kalmak isteyen kalır.
 
Balık (30.10.2020)
Finansal kaynaklarınızı farklı yatırım kaynaklarında değerlendirmek isteyebilirsiniz. Emlak sektörüne olan ilginiz sizleri çekse de doğru zamanı ve doğru gayri mülkü seçmek için destek almalısınız. 
 
Başak (30.10.2020)
İlişkinizle ilgili bir kararı almak isteyebilirsiniz. Duygusal karışıklığınızı size yakın olan dostlarınızla paylaşırsanız, sağlıklı karar almanızda sizin yanınızda olabilirler. Kariyer hayatınız oldukça güzel ilerliyor olabilir, beklentilerinizi yükselterek yeni projelerinize odaklanmalısınız.
 
Boğa (30.10.2020)
Hayatınıza yeni bir kariyer serüveni ile devam etmek istiyor olabilirsiniz. Farklı alanlar da deneyim kazanma isteğiniz sizleri yeni bir çevreye doğru götürüyor olabilir. Şansınızı iyi değerlendirmek sizlerin çabasına bağlı olacaktır.
 
İkizler (30.10.2020)
Eski bir dostunuzla yeni bir iş birliği içine girebilirsiniz. Güne sürpriz ile başlıyorsunuz. Ruhunuzun ilerleyişine uygun yeni gelişmeler sizlere yeni umudun kapısını aralıyor olabilir. Hayatınızdaki değişiklikleri reddetmeden uyumu sağlamaya çalışmalısınız.
 
Koç (30.10.2020)
Sakin kalmalı ve gördüklerinizin ötesinde de birçok olay olabileceğini unutmamalısınız. Aile hayatınızda problemler yaşıyor olabilirsiniz. Objektif bakmayı denediğinizde ve empati kurduğunuzda birçok sorunu çözüme kavuşturduğunuzu göreceksiniz.
 
Kova (30.10.2020)
Aktif zihniniz iletişimsel beceri ile bütünleşince çevrenizdeki kanaat önderlerinden biri olmanızı sağlıyor olacaktır. Sizlere danışılan konularda doğru kararlar vermeniz saygınlığınızı artıracaktır. Kelimelerinizi bugün çok özenle seçmeniz insan kaybetmemenize neden olacaktır.
 
Oğlak (30.10.2020)
Partnerinize karşı oldukça yıkıcı konuşmalar gerçekleştirebilirsiniz. Eğer ilişkiyi yürütmek istemiyorsanız karşınızdaki kişinin duyguları ile oynamanıza gerek yok. Yaratığınız karma sizlerin de yaşamasına neden olacaktır.
 
Terazi (30.10.2020)
Partneriniz ile tartışma yaratacak konularda uzlaşmacı tavır takınmalısınız. İnat etmek veya süreci uzatmak ilişkinize zararı dokunabilir. Fiziki görünüşünüzde değişiklik yapma kararınız yanlış olabilir. Duygusal bir zamanda verilen karar ilerde pişmanlık uyandırabilir. Zaman tanımalısınız kendinize.
 
Yay (30.10.2020)
Geçmiş konularınızda oldukça hayalperest yaklaşım sergilemiş olabilirsiniz. Gerçekleri kabul etmemek ve kurgularınızın peşinden gitmek sizlere gerçekler yaşanınca ağır bir etki bırakmış olabilir. Hayal kurmak güzeldir fakat ona bağlı kalmak yaralayıcıdır. Sizler umutlarınızı gerçeğe dönüştürmek için çaba göstermelisiniz.
 
Yengeç (30.10.2020)
Aileniz hayatınıza olduğundan fazla müdahale ediyor olabilir. Uyarılarınıza rağmen davranışlarından vazgeçmedikleri için aranızda tartışmalar yaşanması kaçınılmaz olacaktır. Aile büyüklerini olduğu gibi kabul etmek sizlere farklı bir bakış açısı kazandırabilir.

 

 

 

Haber Yazılımı